Hakkımızda

 Motis  Bisiklet, sizlere kaliteli hizmeti vermek, bisiklet konusunda en iyi üreticilerin geniş ürün  yelpazesini sizlere sunmayı hedef edinmiştir. Bisiklet konusunda her şeyi size ekonomik  hem de kaliteli olarak sunmak Motis Bisikletin görev bilinci arasındadır.

             Tüm dünyada bisiklet sektörüyle ilgili gelişmeleri çok yakından takip ederek sizlere en uygun ve en kaliteli ürünleri sunmaktayız.  İzmir Narlıdere de bulunan bisiklet mağazamız Türkiye’de yaygın ve kaliteli markaların bayiliğini almıştır.

            Birçok firmada olduğu gibi, alışageldik "nasıl satarsam satayım" zihniyetini  ve tüketiciyi yanlış yönlendiren satış politikalarına endekslenen bisiklet sektöründe biz kalite ve zorluğu seçtik. Kısa süre içerisinde hedeflerimize ulaşarak, bisiklet,yedekparça ve satış sonrası hizmetlerde Türkiye ve Avrupada lider Bianchi firmasının ürettiği Bianchi,Carraro Ghost Whistle ve Lapierre  markalarını seçmemiz  bisiklet kültürüne  bakışımızdan kaynaklanmıştır. Biz sadece bisiklet satmak için bu sektörde bulunmamaktayız. Bisikletli yaşamın farkını sunuyoruz, sizler de bisiklet kullanarak , çevrenizi, sağlığınızı ve cebinizi koruyun.

             Motis Bisiklet olarak, ilerleyen hedeflerimiz doğrultusunda bisiklet sporunu daha da ileriye götürerek bu bağlamda gençlere yönelik sponsorluk faaliyetlerine yer vermek. Bir çok bisikletli gezi organizasyonları ve sosyal faaliyetlere öncülük etmek Motis Bisiklet in  öncelikli amaçları arasındadır. Narlıdere de bulunan bisiklet mağazamızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.